הגדלת חזה

אין פלא שבשנים האחרונות ניתוח הגדלת חזה הפך לניתוח הנפוץ ביותר בפלסטיקה. נשים רבות פונות לקליניקות ולמכונים השונים בכדי לבצע ניתוח הגדלת חזה אשר ישפר את מראן החיצוני וידגיש את נשיותן. הגדלת חזה יכולה לשנות לחלוטין את ביטחונך העצמי ולהסב לך אושר בניתוח פשוט ובטוח.

לקראת ניתוח להגדלת חזה

תחילה תפגשי עם הרופא ותשתפי אותו בציפיות שלך. לאחר מכן תבצעי בדיקות דם, א.ק.ג ולב וכירורג שד. מייד לאחר שיתקבלו תוצאות הבדיקה ובהתחשבות בנתוני הגוף, את והרופא תחליטו ביחד על סוג השתל, מיקומו וגודלו וכן על מיקום החתך - החלטות חשובות לניתוח הגדלת חזה. ביום הניתוח תדרשי לצום וכן להגיע עם חזייה נוחה (ספורטיבית).

סוגי שתלים לניתוח הגדלת חזה

שתל סיליקון: שתל זה הוא בעל מילוי סיליקון ויכול להופיע כבעל פרופיל גבוה או נמוך וכן כבעל צפיפות ג'ל נמוכה או גבוהה. שתל סיליקון אנטומי- מתאים למי שרוצה לקבל לאחר הגדלת חזה מראה טבעי. זהו שתל המלא בחלק התחתון ופחות בולט בחלק העליון של החזה. כמובן שיותאם לך שתל בדיוק לפי הצפיות שלך למראה החזה שלך כפי שתרצי שיראה לאחר ניתוח הגדלת חזה.

ניתוח הגדלת חזה - היכן יבוצע החתך?

ישנם 3 מקומות בהם אפשר לבצע את החתך בכדי להכניס את השתל. הראשון הוא בקו הכפל הנמצא מתחת לחזה. השני הוא דרך בית החזה. והמקום השלישי דרכו אפשר לבצע חתך למען ביצוע הגדלת חזה הוא מתחת לפיטמה. רוב בוחרים להכניס את השתל בניתוח הגדלת חזה בשיטה הראשונה.רופא מומחה ומקצועי ידאג שהצלקת מהחתך כמעט ולא תראה לעין.

זמן ההחלמה מהניתוח הוא שבוע. לאחר ניתוח להגדלת חזה מומלץ לא להרים משאות כבדים ולאחר 3 חודשים ניתן לחזור לתפקוד רגיל ומלא. בנוסף, חשוב לציין כי הגדלת חזה ברוב המקרים אינה מפריעה להניק.

קבלו הצעת מחיר

הסרת שיער

הגדלת חזה

הרמת חזה

הקטנת חזה

הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח אף

קישורים רלוונטים:
מיתוסים על הגדלת חזה
הגדלת חזה, מידות וסוגים
 
קידום אתרים
הצעת מחיר > אסתטיקה > הגדלת חזה

TOPRICE.CO.IL
 אתר המספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לגולשים בחינם!