הרמת חזה

 הרמת חזה בא לתת מענה לעיצוב מחדש של חזה נפול. צניחה של השדיים נובעת ממספר גורמים כמו: הנקה, לידות, תורשה, עליה וירידה במשקל, חזה כבד, גיל ועוד. אז איך תדעי אם את צריכה ניתוח הרמת חזה?

מי צריכה הרמת חזה ?

בשביל לענות על שאלה זו יש לעשות בדיקה פשוטה. אם הפטמה נמוך מהקפל התת-שדי, הרי החזה שלך נכנס להגדרה של חזה נפול. המצב האידיאלי הוא כאשר הפטמה נמצאת מול אמצע הזרוע. חשוב לציין שנשים בעלות חזה קטן או בינוני הן אידיאליות לניתוח הרמת חזה, שכן תוצאות הטיפול יחזיקו אצלן מעמד בצורה מיטבית.

לקראת ניתוח הרמת חזה

יאם את מעשנת, יש להפסיק לעשן כשבועיים לפני הטיפול. תצטרכי להפסיק לקחת כדורים אשר גורמים לדילול הדם, לא תוכלי להתחיל דיאטה עצימה לפני הניתוח ולא תוכלי להיחשף לשמש יותר מידי. בנוסף, ניתוח הרמת חזה יתבצע כאשר לא תהיי במחזור ולא תהיי חולה, אחרת יש לדחות את הניתוח.

הרמת חזה - מה התהליך ?

קודם כל תפגשי עם רופא אשר יתאם איתך ציפיות ויבדוק לפי מראה החזה שלך ומיקום הפטמה אם את באמת זקוקה לניתוח הרמת חזה. לאחר מכן תישלחי לעשות בדיקות דם, ממוגרפיה, בדיקות לב וצילום חזה. הליך ניתוח הרמת חזה עצמו יחל בכך שיסירו לך את עודפי העור. לאחר מכן, מרימים את העטרה והפטמה למקומן הרצוי והטבעי ואז מעצבים את החזה כך שיראה זקוף ומוצק יותר. אפשר לשלב כחלק מניתוח הרמת חזה גם הגדלת חזה או הקטנה חזה במידת הצורך.

על מנת לקבל הצעות מחיר וייעוץ לניתוח הרמת חזה הטוב ביותר עבורכם במרפאות הקרובות לביתכם וללא כל התחייבות, השאירו פרטים בתיבה מצד שמאל ואנחנו נדאג לכל השאר. 

 

קידום אתרים

קבלו הצעת מחיר

הסרת שיער

הגדלת חזה

הרמת חזה

הקטנת חזה

הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח אף

 

הצעת מחיר > אסתטיקה > הרמת חזה

TOPRICE.CO.IL
 אתר המספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לגולשים בחינם!

קישורים רלוונטים:
ההבדל בין הרמת חזה להגדלת חזה
הרפואה המודרנית על הרמת חזה