הקטנת חזה

סובלת מכאבי גב וצוואר בגלל החזה שלך? חזה גדול אמנם הוא סמל נשיות אך הוא יכול גם להוות מטרד. במקרה כזה, הקטנת חזה היא הפתרון האידיאלי. ניתוח הקטנה חזה יקנה לך חזה פרופורציונאלי לגופך ויאפשר לך לעשות פעילויות שלא עשית קודם לכן מסיבות רפואיות או בגלל בטחון עצמי.

מאיזה גיל ניתן לבצע ניתוח הקטנת חזה ?

ניתוח הקטנת חזה ניתן לבצע לאחר שהשד סיים את התפתחותו. סיום התפתחות השד מתרחש בדרך כלל בגילאי 17-18. במידה וגודל החזה גורם לבעיות חמורות, ניתן אף לבצע ניתוח הקטנת חזה לפני גיל זה.

לקראת ניתוח הקטנת חזה

לפני ניתוח הקטנת שדיים תפגשי עם רופא אשר יתאם איתך ציפיות ויבצע בדיקה כללית לגופך. הרופא יסביר לך מה כרוך בניתוח הקטנת חזה ותישלחי לעשות בדיקות דם, א.ק.ג וצילום חזה. לפני ניתוח הקטנת חזה תתבקשי להיות בצום של 6 שעות, ובמידה ואת מעשנת תצטרכי להפסיק לעשות כן למשך 3 שבועות לפני ואחרי הניתוח. כמו בניתוח הרמת חזה, כשבועיים לפני ניתוח הקטנת חזה תצטרכי להפסיק ליטול כדורים אשר יכולים לגרום לדילולו של הדם.

ניתוח הקטנת חזה - מה התהליך ?

במרבית המקרים, ניתוח הקטנת חזה יבוצע בהרדמה מלאה. אורכו של הניתוח בין שעתיים לארבע שעות. במהלך ניתוח הקטנת שדיים המנתח מסיר רקמות עור ושומן ומחזיר את העטרה והפטמה למקומן הטבעי. המנתח יעצב שד קטן ומוצק יותר אשר יתאים לגופך באופן פרופורציונאלי. כחלק מהליך הקטנה חזק ניתן להקטין את עטרת הפטמה בהתאם. עיצוב השד מבוצע מבפנים בעזרת תפרים נמסים שלא צריכים להוציאם לאחר מכן. לרוב, לנשים בעלי חזה גדול תישאר צלקת ארוכה יותר אחר תהליך הקטנת חזה מאשר לנשים בעלי חזה בגודל בינוני.

על מנת לקבל הצעות מחיר וייעוץ לניתוח הקטנת חזה הטוב ביותר עבורכם במרפאות הקרובות לביתכם וללא כל התחייבות, השאירו פרטים בתיבה מצד שמאל ואנחנו נדאג לכל השאר. 

TOPRICE.CO.IL
 אתר המספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לגולשים בחינם!

 

 
הצעת מחיר > אסתטיקה > הקטנת חזה