הסרת משקפיים בלייזר

כיום ניתן להסיר משקפיים ולשפר את הראייה על ידי ניתוח של מספר דקות. הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח חדש יחסית אשר מקל על חייהם של אנשים רבים (אלו המרכיבים משקפיים וחווים כל יום את הסרבול והמגבלות יבינו אותי היטב).

מי מתאים לניתוח הסרת משקפיים בלייזר

אנשים בעלי מספר בינוני או מינוס נמוך ובמידה ואין צילינדר (או כשיש צילינדר נמוך). תנאי נוסף, הסרת שיער בלייזר מתאימה לאנשים שהמספר שלהם לא השתנה בשנה האחרונה. כמובן שיש לוודא מבחינה רפואית שהקרנית מתאימה לטיפול של הסרת משקפיים בלייזר. כ-75% מהאוכלוסים מתאימים לניתוח.

קצת על הניתוח של הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר אורך כחצי שעה. הוא קצר ופשוט והסיכונים האפשריים שבו מתגמדים לנוכח התוצאות והתחושה של להיות בלי משקפיים. תחילה תצטרכו למלא שאלון ולאחר מכן לעבור בדיקות, צילומים וסריקות של העיניים. בשלב האחרון תפגשו עם רופא שיענה לכם על כל שאלותיכם.

שיטות להסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר בשיטת LASIK: השכיח ביותר. תחילה מבצעים חיתוך עגול של שכבה דקה מהחלק החיצוני של הקרנית בעזרת סכין חירורגית, ולאחר מכן מסיר המנתח חלקים מרקמת הקרנית ומשנה את הקמירות שלה.
הסרת משקפיים בלייזר בשיטת
INTERLASIK: דומה לשיטה הנ"ל, רק שהחיתוך מתבצע בעזרת לייזר. ניתוח זה מתאים גם לבעלי קרנית דקה יותר.
הסרת משקפיים בלייזר בשיטת
PRK: כאן מסירים את השכבה החיצונית של הקרנית לגמרי וההמשך זהה לשיטת ה-LASIK.
הסרת משקפיים בלייזר באמצעות שיטת LASEK: שילוב של השיטה הראשונה והשלישית. כאן השכבה החיצונית של הקרנית משוחררת אך לא מוסרת לגמרי. לאחר פעילות הלייזר המנתח מחזיר את השכבה ומסיר אותה שוב, הפעם לגמרי.

סיבוכים לאחר הסרת משקפיים בלייזר - אפשרי?

אחוז הסיבוכים המשמעותיים לאחר הסרת משקפיים בלייזר אינו גבוה. הסיבוכים הנפוצים הם בעיקר זיהומים או פגיעה מסוימת בשקיפות הקרנית. סיבוכים פשוטים יותר יכולים להיות: יובש בעיניים וסנוורים בלילה.

 

TOPRICE.CO.IL
 אתר המספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לגולשים בחינם!

 

 
הצעת מחיר > אסתטיקה > הסרת משקפיים בלייזר