הסרת שיער

כיום תהליך הסרת שיער בלייזר הינו פשוט יחסית והתוצאות נראות כעבור מספר טיפולים. ישנן מספר דרכים בכדי לבצע הסרת שיער, אך רק הסרת שיער בלייזר תזכה אתכם בגוף חלק לזמן רב עד מאוד. ניתן לבצע הסרת שיער בחלקי הגוף השונים כמו: חזה, גב, ידיים, רגליים, מפשעות, בתי שחי, פנים וכו'.
חשוב לציין שלא לכולם מועמדים מתאימים לטיפולי הסרת שיער, לדוגמא אנשים בעלי שיער בהיר וגוון עור בהיר.

כיצד הסרת שיער בלייזר פועלת?

קרן לייזר פוגעת והורסת את שורש השערה ובכך מונעת את צמיחתה מחדש. קרן הלייזר מזהה את ההבדל בפיגמנט שבין העור לבין השיער, מחממת את המלנין והורסת את השורש.

מספר טיפולים של הסרת שיער בלייזר

מספר הטיפולים נע בין 5-12 בעוד שזמן בין טיפול לטיפול הוא בדרך כלל 3 חודשים. לעומת הזאת, התדירות בטיפולי הסרת שיער בפנים היא אחת ל-6 שבועות. מספר הטיפולים והזמן בניהם משתנה בין אדם לאדם.

שיטות נוספות של הסרת שיער

הסרת שיער באמצעות אפילציה: שיטה זו כוללת מחט אשר שולחת פולסים חשמליים המשמידים את שורש השערה. הסרת שיער בשיטה זו יעילה לאזורים קטנים אך איטית וכואבת יותר.

הסרת שיער באמצעות קרן אור IPL- אינפרא אדום: שיטה זו דומה לשיטת הסרת שיער בלייזר רק שכאן מדובר במספר אורכי גל ולא באורך גל בודד בניגוד ללייזר. האור אשר עובר דרך העור פוגע במלנין והורס את שורשי השיער.

על מנת לקבל הצעות מחיר וייעוץ לטיפול הסרת שיער הטוב ביותר עבורכם במרפאות הקרובות לביתכם וללא כל התחייבות, השאירו פרטים בתיבה מצד שמאל ואנחנו נדאג לכל השאר

TOPRICE.CO.IL
 אתר המספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לגולשים בחינם!

 

 
הצעת מחיר > אסתטיקה > הסרת שיער