ניתוח אף

אחד הניתוחים המבוקשים ביותר כיום בתחום הרפואה הפלסטית הוא ניתוח אף. זהו ניתוח וותיק ופשוט יחסית אשר מקנה למנותח שינוי רפואי או אסתטי משמעותי. לפני הניתוח מומלץ ואף נדרש לקבל ייעוץ מהרופא המומחה אשר יכול גם להראות לכם את האף העתידי שלכם בעזרת הדמיה ממוחשבת.

למי מתאים ניתוח אף?

רק אנשים מעל גיל 16-17 אשר אפם השלים את התפתחותו יכולים לעשות ניתוח אף. אנשים שאינם מרוצים מהמראה החיצוני של האף שלהם - אורך, צורה, רוחב, אף נופל וכו'. בנוסף, ניתוח אף חשוב מאוד לאלו שיש להם בעיות בנשימה דרך האף וצריכים להרחיב את חלל האף ובכך לאפשר נשימה תקינה.

ניתוח אף - הניתוח עצמו

ניתוח אף יבוצע בדרך כלל בהרדמה כללית. במקרים פשוטים שהטיפול יכול להיות מקצר יתאפשר לבצע הרדמה מקומית בלבד. ניתוח אף אורך בין שעה לשעתיים בלבד וכן נדרשות מספר שעות של השגחה לאחריו. קיימות 2 שיטות לביצוע ניתוח אף:
ניתוח אף פתוח:  בניתוח מסוג זה מרבית החתכים יהיו פנימיים ולא יהיו צלקות חיצוניות פרט לצלקת מרכזית בבסיס האף שדוהה עם הזמן. ניתוח אף כזה יבוצע בעיקר במקרים מסובכים.
ניתוח אף סגור:  בניתוח מסוג זה אין חתכים חיצוניים ולכן כל הצלקות יהיו פנימיות.
ניתוח אף בשתי שיטות אלה מאפשר למנתח ליצור רווח בין העצם והסחוס של המטופל ובכך לפסל את הצורה הרצויה ע"י הורדה, שבירה, הוספת או שיוף של סחוס או עצמות.

ניתוח אף - סכנות אפשריות

הסכנות האפשריות הן פגיעה בדרכי הנשימה, קבלת צורה עקומה או לא רצויה של האף ובמקרים נדירים פגיעה בחוש הריח. בימים אלו, עם התפתחות הטכנולוגיה, סכנות אלו כמעט ואינן ריאליות.

קושי נפוץ בתקופה שלאחר ניתוח אף הוא בעיקר בנשימה בשל נפיחות באף ובגלל טמפונים או ספוגים שנמצאים בו או בגלל קרישי דם שנוצרו לאחר הניתוח בשלב הראשון (שאותם אסור לנקות לבד). כמובן שהנפיחות תרד בהדרגה ובמקביל הנשימה תשתפר. יש להימנע מלקנח את האף במשך החודש הראשון. פתרון לכך הוא שימוש במי מלח.

 

TOPRICE.CO.IL
 אתר המספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לגולשים בחינם!

 

 
הצעת מחיר > אסתטיקה > ניתוח אף