דודי שמש

דוד שמש משמש לחימום המים בבית. החימום נעשה בעזרת השמש אשר מקרינה את קרניה על גבי המקלט אשר פונה לכיוון בו השמש נמצאת רוב שעות היום. כיום קיימים דודי שמש רגילים ודודי שמש חשמליים.

התקנת דוד שמש

התקנה של דודי שמש תעשה ע"י טכנאי או חשמלאי שהוסמך לכך על פי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. ההתקנה אינה מסובכת אך מתבצעת במקומות העלולים להוות סכנה כמו גגות בתים ורעפים. התקנה של דוד שמש חייבת להיעשות בבטיחות קפדנית וכן חייבת להיעשות בצורה מקצועית הכוללת בדיקה של החיזוקים, הצינורות,מערכת החשמל ואפשרויות של קצר או נזילות.

תיקון דודי שמש

קרה לכם שהגעתם אחרי יום ארוך וכל מה שרציתם היה רק מקלחת ואז גיליתם לצערכם כי דוד השמש שלכם אינו תקין? תיקון דודי שמש יעשה אך ורק ע"י טכנאי או אינסטלטור מוסמך. תיקון דוד שמש חייב להיעשות ע"י בעל מקצוע אמין אשר יספר לכם על הבעיה ויעשה את כל הבדיקות הרצויות.

דודי שמש - חסכון בכסף ואנרגיה

דוד שמש אשר מתבסס על חימום מהשמש חוסך שימוש בחשמל ודלק. כמו כן דודי שמש המכילים גופי חימום מעניקים חסכון גדול עוד יותר, במיוחד לעומת דוד שמש חשמלי אשר צורך חשמל. לעומת זאת, דוד שמש חשמלי מכיל תרמוסטט אשר מסוות את טמפרטורת המים כך שלא יהיו חמים מידי. בנוסף, על דודי שמש ובבית ניתן להתקין טיימר ולפתוח את הברז רק לאחר שהמים יתחממו ולחסוך בכך עלויות נוספות.

על מנת לקבל הצעות מחיר וייעוץ להתקנה או תיקון של דודי שמש הטובים ביותר עבורכם מהחברות המורשות והקרובות ביותר לביתכם וללא כל התחייבות, השאירו פרטים בתיבה מצד שמאל ואנחנו נדאג לכל השאר. 

קישורים רלוונטים:
אנרגיה סולרית בישראל
חברת החשמל
 

TOPRICE.CO.IL
 אתר המספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לגולשים בחינם!

 

 
הצעת מחיר > לבית ולמשרד > דודי שמש