אובדן כושר עבודה

לעיתים אדם מאבד את כושר העבודה שלו ובעקבות כך הכנסותיו נפגעות בצורה אנושה ולעיתים אף מגיע למצב של אובדן כושר עבודה מוחלט. לעיתים קרובות האם אשר כושר העבודה שלו נפגע אינו מודע לזכויותיו ולעובדה שישנם מקורות רבים של תגמול שיש לבחון כמו פוליסת ביטוח, פנסיה וכו'. כשמרחש אובדן כושר עבודה האדם הממוצע איננו מכיר את כללי המשחק, ולכן תמיד במקרים אלו יש להיוועץ באיש מקצוע המכיר את המערכת היטב.

אובדן כושר עבודה - מהם המכשולים בדרך לכסף?

בשלב הזה חשוב לציין שחברות הביטוח אינן חברות צדקה אלא חברות שמטרתן לצמצם הוצאות ולהגדיל הכנסות, דהיינו במקרה של אובדן כושר עבודה חברות הביטוח לא ימהרו לשלם את המגיע לכם. יש להתנהל מול חברת הביטוח, שהיא מקור חשוב במקרה של אובדן כושר עבודה, בצורה חכמה ותכליתית. גם כשהאזרח מכיר ומבין את זכויותיו, עדיין אינו יודע כיצד לתבוע אותן בדרך נבונה שתמקסם את רווחיו ותמנע ממנו זעזועים עקב מצב הקשה שבו נמצא לאחר אובדן כושר עבודה.

כיצד אדע מהם סיכויי ההצלחה שלי?

על מנת להעריך את סיכויי הצלחה, תמיד חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע אשר מכיר את רזי המקצוע. עו"ד העוסק במקרים של אובדן כושר עבודה ידע לתת לך הערכה מדויקת של הסיכוי שלך, ויוכל לעזור לך להתקדם משם עד להשגת מלוא זכויותיך מול חברות הביטוח ושאר המקורות.

השאירו את פרטיכם וקבלו ייעוץ מאיש מקצוע באשר לסיכויי ההצלחה של הליכים משפטיים אלו ואחרים, וכן קבלו המלצות על ייצוג משפטי עבורכם. אספנו את מיטב בעלי המקצוע הטובים ביותר בארץ בתחום אובדן כושר עבודה.

לאחר שתשאירו פרטים, יחזרו אליכם מספר בעלי מקצוע שיעזרו לכם לקבל אומדן לסיכוי ההצלחה, ובמידה ותתרצו מאפשרויות המימוש שעומדות לכם תוכלו להיות מיוצגים ע"י מיטב אנשי המקצוע על מנת לקבל את המגיע לכם עבור אובדן כושר עבודה.

קישורים רלוונטים:
הגדרה של כושר עבודה
דיני עבודה
 

TOPRICE.CO.IL
 אתר המספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לגולשים בחינם!

 

 
הצעת מחיר > פיננסים > אובדן כושר עבודה